Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
830

İnsan Kaynakları Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İnsan Kaynakları Elemanı cancel
Pratik Aday Servisi

İnsan Kaynakları Müdürü

Pratik Aday Servisi
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Yücel Boru Profil Endüstrisi A.Ş

İnsan Kaynakları Şefi

Yücel Boru Profil Endüstrisi A.Ş
Osmaniye +1 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İnsan kaynakları elemanı iş ilanları hangi illerde bulunur?

İnsan kaynakları iş ilanlarına başvururken birden fazla şehirde bu meslek grubuna ihtiyaç duyulduğunu görebilirsin. Genel anlamda firma veya şirkette işe alım durumunda veya çalışanların bazı mesleki durumlarını ilgilendiren faaliyetlerde insan kaynakları departmanı görev alır. Bu nedenle farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar, insan kaynakları elemanına ihtiyaç duyar. Nüfusun yoğun olduğu İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde insan kaynakları elemanı pozisyonuna dair birçok iş ilanına rastlayabileceğin gibi nispeten nüfusun daha az yoğun olduğu Mersin, Eskişehir, Konya, Adana gibi illerde de bu pozisyona dair iş ilanlarına rastlayabilirsin.

İnsan kaynakları elemanı iş ilanlarında adaylarda hangi kriterler aranır?

İnsan kaynakları iş ilanlarında bazı koşulların arandığını görebilirsin. Bu koşulların ilki; üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun olmandır. Bu poizsyonda çalışabilmek için İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine lisans programından mezun olman veya İktisat ve İşletme gibi bölümlerden mezun olman gerekir. Bu alanda kendini geliştirmek için farklı kurslara giderek çeşitli sertifikalar ve belgeler edinebilirsin. Eğitim şartının yanında teknolojik unsurları kullanabilmen ve iletişim süreçlerini doğru yönetebilecek kabiliyetlere sahip olman gereklidir.

İnsan kaynakları departmanında eleman alımlarında part-time iş ilanları var mı?

İnsan kaynakları iş ilanlarında farklı çalışma sürelerinin olduğunu görebilirsin. İş süreci genel olarak tam zamanlı çalışma sistemiyle ilerliyor olsa da bazı iş ilanlarında part time çalışma şekline rastlanabilir. İnsan kaynakları departmanında part time çalışma şekline sahip iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden göz atabilirsin.

İnsan kaynakları elemanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İnsan kaynakları iş ilanlarına başvuru yapmak için istenilen eğitim şartlarını sağlaman gereklidir. Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi ya da İletişim gibi lisans programlarından mezun olmalısın. Mezuniyetinin ardından birçok ilanda yer verilen deneyim koşulunu sağlamalı ve MS Office programlarının kullanımına da hâkim olmalısın. Bu kriterleri sağlaman doğrultusunda istediğin insan kaynakları iş ilanına başvurabilirsin. Kariyer.net üzerinden sana uygun olan insan kaynakları iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirsin.