272

Kalite Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kalite Müdürü cancel
HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş.
Kalite Müdürü
HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş.
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
SİTEL ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Quality Manager- Dutch Speaking
SİTEL ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) Hibrit
Tam zamanlı
11 gün
Sektöründe Öncü Firma
Kalite Müdürü
Sektöründe Öncü Firma
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Tefaş A.Ş.
Kalite Müdürü
Tefaş A.Ş.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Makbul
Kalite Müdürü
Makbul
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
18 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kalite Müdürü İş İlanları

Bir işletmenin sürdürülebilir bir şekilde satış yapması için kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerekir. Çeşitli firmalarda tüm bu süreçlerden sorumlu olan kişilere kalite müdürü denir. Bağlı bulunduğu kurumun ürettiği ürünlerin; kalite, güvenilirlik ve performansı ile ilgili kontrolleri kalite müdürü gerçekleştirir. Oldukça geniş bir iş tanımı bulunan bu meslek grubu, pek çok farklı sektörde faaliyet gösterebilir. Sen de kalite kontrol alanında gerekli mesleki tecrübeye sahipsen, işin gerekliliklerine ve bürokrasisi ile ilgili tüm ayrıntılara hâkim olduğunu düşünüyorsan kalite müdürü olarak çalışmaya başlayabilirsin. Bu alanda eleman istihdam etmek isteyen firmaların ilanlarına ulaşarak adaylardan beklenen nitelikleri öğrenebilirsin. Kalite müdürü iş ilanları yeni olanlarını kariyer.net’ten inceleyerek ilgili pozisyon için tecrüben ve bilgi birikimin yeterliyse başvurularını yapabilirsin. 

Kalite Müdürü Olarak Çalışmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Kalite müdürü iş ilanları incelersen bu pozisyon için gereken özelliklerin sektörel olarak değiştiğini görebilirsin. Bu pozisyonda eleman açığı olan firmalar, işe alacakları kişilerin üniversitelerin; mühendislik, eczacılık veya kimya gibi bölümlerinden mezun olmuş olmalarını ister. Bu kriter, sektörün hizmet verdiği alana göre farklılık arz eder. Her sektörde kalite kontrolü müdürü olarak çalışacak kişiler için gereken standartlar farklıdır. Kalite müdürü arayan firmalar genellikle gıda, ilaç, makine ve elektronik cihaz üretimi gibi alanlarda faaliyet gösterir. Aynı zamanda otel, restoran gibi büyük ölçekli ve müşteri memnuniyetini önde tutan işletmelerin de kalite kontrol müdürlerine ihtiyaçlar vardır. Bu firmalarda ilgili pozisyonda işe başlamak istiyorsan; analitik düşünme yeteneğin, çözüm üretme kabiliyetin, liderlik vasfın, planlama becerin ve yabancı dil bilgin olması beklenir.

Kalite Müdürleri Ne İş Yapar?

Güncel kalite müdürü iş ilanlarında bu görevi yapacak kişilerin alacağı sorumluluklara değinilir. Kalite müdürlerinin yapması gereken işler arasında;

  • Kurumun kalite prosedürlerini, standartlarını, spesifikasyonlarını oluşturmak ve ekiplerin buna uyum sağlamasına ön ayak olmak,
  • Müşterilerin üründen beklentilerini ve gereksinimlerini belirleyerek kalite standartlarına yön vermek,
  • Tedarikçilerin gönderdiğin ham maddelerin kalite gereksinimlerine uygun olması için tedarikçilerle birebir iletişim hâlinde olmak,
  • Üretim süreçlerinin ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde icra edilmesi için gereken önlemleri almak ve bilgilendirmeleri yapmak,
  • Üretimde atıkların azalması ve kaynak kullanımının en yüksek düzeye çıkması için çalışmalar yapmak ve yapılan çalışmalara destek vermek,
  • Üretim performansı ile ilgili bilgi sahibi olmak için istatistiksel bilgileri toplamak ve bunları analiz ederek gereken değişikliklerin gerçekleşmesi için harekete geçmek yer alır.

Bu görev tanımlarını yerine getirebileceğini düşünüyorsan kariyer.net’te yer alan kalite müdürü iş ilanlarını araştırabilir, uygun gördüklerine başvurunu yapabilirsin.

Kalite müdürü olarak çalışmak için ne yapmak gerekir?

Kalite müdürü iş ilanları Antalya, Ankara, İstanbul gibi pek çok farklı şehir özelinde yayınlanır. Bu pozisyonda çalışmak istiyorsan, kariyer.net’te çalışmak istediğin bölgeleri filtreleyerek senin yetkinliklerin için uygun olan ilanları listeleyebilirsin. Hazırladığın CV ile başvurularını gerçekleştirebilir, kalite müdürü olarak neden seçmeleri gerektiği ile ilgili kısa bir önyazı oluşturarak bir adım öne geçebilirsin.

Kalite müdürü iş ilanlarında hangi çalışma koşulları bulunur?

Kalite müdürü iş ilanları İstanbul kategorisinde yayınlanan iş fırsatlarına başvuru yapmadan önce firmanın şartlarını araştırman gerekir. Şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörlere göre çalışma koşulları da değişiklik gösterebilir. Tam zamanlı veya dönemsel gibi iş biçimleri olabileceği gibi senden talep edilen görev tanımı da farklılık taşıyabilir. Otelcilik sektöründeki işin içeriği ile eczacılık alanındaki görev tanımları benzer değildir. Kariyer.net’ten ilgili araştırmalarını yaparken bu çalışma şartlarına önem vermen senin için avantaj yaratır. 

Kalite müdürü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Kalite müdürü olarak çalışmak istiyorsan, firmaların adaylardan beklediği kriterleri karşılıyor olman şarttır. Eğitim, tecrübe veya donanım gibi niteliklere uygunluk sağlıyorsan ilgili ilanlara başvuru yaparak kariyerine devam edebilirsin. Müdürlük gibi belirli bir pozisyon özelinde yayınlanan bu ilanlarda özellikle tecrübe şartı oldukça önemlidir. Bu alanda müdürlük yapacak deneyime sahip olan herkes kalite müdürü olarak çalışmak üzere başvurularını yapabilir.

Kalite müdürleri için en çok hangi alanlarda iş bulunur?

Oldukça farklı sektörlerde görev alabilen kalite müdürleri; gıda, kimyasal madde veya ilaç üretimi yapan işletmelerde çalışabilir. Elektronik ve mekanik makineler, cihazlar tasarlayıp üreten fabrikalarda hizmet verebilir, tatil köylerinde, otellerde, restoranlarda ve ulaşım firmalarında iş bulabilirsin. Kariyer.net’te yer alan ilanların detaylarından firmaların hangi sektörlerde faaliyet gösterdiklerini öğrenerek başvurularını tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Kalite Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Kalite Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Kalite Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Kalite Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Kalite Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Kalite Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Kalite Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Kalite Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Kalite Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur