keyboard_arrow_down
293

Aşçı Yardımcısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Aşçı Yardımcısı cancel
GNC YATIRIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKE

Aşçı

GNC YATIRIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKE
Samsun
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Teksan Jeneratör

Aşçı Yardımcısı

Teksan Jeneratör
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Aşçı Yardımcısı İş İlanları

Aşçı yardımcısı, yemeklerin hazırlanması ve sunumu esnasında aşçıya yardımcı olan kişidir. Malzemelerin yemek için uygun olacak şekilde doğranması, temin edilmesi, karıştırılması, kızartılması gibi işleri genellikle aşçı yardımcıları yaparlar. Aşçı yardımcıları, aşçı başı ile uzun süre geçirirlerse, aşçının ustalık sırlarını keşfedebilir, lezzetli yemekler yapabilir hale gelebilirler. Bazı aşçılar, tecrübeli aşçı yardımcısı iş ilanları verirken, bazıları yetiştirilmek üzere aşçı yardımcısı iş ilanları vermektedirler. Tecrübeli aşçı yardımcıları, aşçının taleplerini daha hızlı şekilde anlayıp gerçekleştirebilir, hangi durumda ne yapılması gerektiğini daha iyi bilirken, yetiştirilmek üzere istihdam edilen aşçı yardımcıları, tamamen mutfak ekibi ve aşçıbaşı tarafından yetiştirilir. Dolayısıyla, yetiştirilmek üzere işe alınan bir aşçı yardımcısının zihninde ön yargılar ve olmazlar olmayacağı için, girmiş olduğu mutfak ekibine çok daha hızlı uyum sağlayabilir.

Kocaeli ve İstanbul aşçı yardımcılığı iş ilanları nasıl bulunur?

Kocaeli ilinin sanayi, fabrika ve iş yerleri bakımından yoğunluğu nedeniyle, restaurant sayısı ve iş yeri aşçılarının gerekliliği de fazladır. Kocaeli aşçı yardımcısı iş ilanları, iş arayana ulaşıncaya kadar geçen süreç içerisinde Kariyer.net iş ilanları sayfalarının büyük bir rolü vardır.

İstanbul’da ikamet eden adaylar, oturdukları yere göre, çalışacakları yeri de Anadolu ve Avrupa yakası olarak belirlemeyi tercih ederler. Oturdukları yakada iş bulabilen adaylar, işe gidip gelirken yolda daha az zaman kaybedecekleri için daha avantajlı olduklarını düşünürler. Dolayısıyla, aşçı yardımcısı iş ilanları İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak aratılıp, başvuru yapılabilir.

Aşçı yardımcısı maaşları ne kadardır?

Aşçı yardımcılarının aldıkları maaşlar, çalışılan kurum ve mutfak ekibine göre değişkenlik göstermektedir. Kendini geliştiren bir aşçı yardımcısı, çoğu zaman benzer işi yapan kişilerden yüksek maaş alabilmektedir.

Siz de ‘’İş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net iş ilanlarına göz atabilirsiniz.