Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
256

Aşçı Yardımcısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Aşçı Yardımcısı cancel
PPL LOUNGE İSTANBUL HAVALİMANI DİNLENME HİZMETLERİ

Aşçı Yardımcısı

PPL LOUNGE İSTANBUL HAVALİMANI DİNLENME HİZMETLERİ
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TİKE

Aşçı Yardımcısı

TİKE
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
D Et ve Et Ürünleri Gıda Pazarlama Tic. A.Ş.

Nusr-Et Izgara Ustası

D Et ve Et Ürünleri Gıda Pazarlama Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Aşçı Yardımcısı İş İlanları

Aşçı yardımcısı, yemeklerin hazırlanması ve sunumu esnasında aşçıya yardımcı olan kişidir. Malzemelerin yemek için uygun olacak şekilde doğranması, temin edilmesi, karıştırılması, kızartılması gibi işleri genellikle aşçı yardımcıları yaparlar. Aşçı yardımcıları, aşçı başı ile uzun süre geçirirlerse, aşçının ustalık sırlarını keşfedebilir, lezzetli yemekler yapabilir hale gelebilirler. Bazı aşçılar, tecrübeli aşçı yardımcısı iş ilanları verirken, bazıları yetiştirilmek üzere aşçı yardımcısı iş ilanları vermektedirler. Tecrübeli aşçı yardımcıları, aşçının taleplerini daha hızlı şekilde anlayıp gerçekleştirebilir, hangi durumda ne yapılması gerektiğini daha iyi bilirken, yetiştirilmek üzere istihdam edilen aşçı yardımcıları, tamamen mutfak ekibi ve aşçıbaşı tarafından yetiştirilir. Dolayısıyla, yetiştirilmek üzere işe alınan bir aşçı yardımcısının zihninde ön yargılar ve olmazlar olmayacağı için, girmiş olduğu mutfak ekibine çok daha hızlı uyum sağlayabilir.

Kocaeli ve İstanbul aşçı yardımcılığı iş ilanları nasıl bulunur?

Kocaeli ilinin sanayi, fabrika ve iş yerleri bakımından yoğunluğu nedeniyle, restaurant sayısı ve iş yeri aşçılarının gerekliliği de fazladır. Kocaeli aşçı yardımcısı iş ilanları, iş arayana ulaşıncaya kadar geçen süreç içerisinde Kariyer.net iş ilanları sayfalarının büyük bir rolü vardır.

İstanbul’da ikamet eden adaylar, oturdukları yere göre, çalışacakları yeri de Anadolu ve Avrupa yakası olarak belirlemeyi tercih ederler. Oturdukları yakada iş bulabilen adaylar, işe gidip gelirken yolda daha az zaman kaybedecekleri için daha avantajlı olduklarını düşünürler. Dolayısıyla, aşçı yardımcısı iş ilanları İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak aratılıp, başvuru yapılabilir.

Aşçı yardımcısı maaşları ne kadardır?

Aşçı yardımcılarının aldıkları maaşlar, çalışılan kurum ve mutfak ekibine göre değişkenlik göstermektedir. Kendini geliştiren bir aşçı yardımcısı, çoğu zaman benzer işi yapan kişilerden yüksek maaş alabilmektedir.

Siz de ‘’İş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşçı yardımcısı iş ilanları en çok hangi bölgelerde yer alır?

Gıda sektörü; üretim, dağıtım ve hizmet alanlarında geniş ölçekli bir istihdam alanı sunar. Yiyecek ve içecek işletmelerinde ihtiyaç duyulan meslekler arasında özellikle aşçı ve aşçı yardımcılığı öne çıkar. Aşçı yardımcısı iş ilanları bazı bölgelerde ise daha fazla görülür. Aşçı yardımcıları, Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde daha fazla iş imkanı bulabilir. Kocaeli, Samsun, İzmir, Adana gibi büyük ölçekli diğer şehirlerde de çeşitli aşçı yardımcısı iş ilanlarına ulaşılabilir.

Aşçı yardımcısı olmak için hangi belgeler gereklidir?

Aşçı yardımcılığı iş ilanları içeriğinde belirli belgeler ve yetkinlikler adaylara şart olarak sunulabilir. İş başvuruları sırasında işletmelerin faaliyet alanlarına ve eleman gereksinimlerine göre istenen belgeler çeşitlilik gösterir. Çoğu işletme aşçı yardımcılığı için en az ortaokul mezuniyeti, sürücü belgesi ve hijyen sertifikaları arar. Bazı işletmeler tarafından ise en az lise mezuniyetinin yanında askerlik muafiyeti talep edilebilir.

Aşçı yardımcısı çalışma koşulları nasıldır?

Gıda sektöründeki çalışma koşulları ve ortamı iş tanımı ile beraber işletmelere bağlı olarak değişir. Aşçı yardımcısı iş ilanlarında çalışma koşulları; vardiya aralıklarına, günlere, çalışma dönemine ve görev dağılımına istinaden farklılık gösterir. Mutfak alanında aşçı yardımcıları için çalışma saatleri kurumun belirlediği saat ve gün aralıklarındadır. Adaylar, çalışma koşullarını ilan özelinde detayları inceleyerek öğrenmelidir.

Aşçı yardımcısı iş ilanlarında çalışma süreleri nasıldır?

Gıda alanı sektöründe faaliyet gösteren firmaların çalışma saatleri farklı olur. Bazı işletmeler 7/24 hizmet verir. Bu durumda personeller vardiya sistemiyle çalışır. Çalışma şekli ise tam ve yarı zamanlı olarak ayrılır. Aşçı yardımcısının çalışma saatleri de bu hususlara bağlı olarak belirlenir. Tam zamanlı çalışan aşçı yardımcıları genellikle günde 8-10 saat aralığında çalışır.