Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
20

Gece Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gece Müdürü cancel
SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Gece Müdürü
SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PRINCE GROUP
Gece Müdürü
PRINCE GROUP
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

Gece Müdürü İş İlanları

Gece ve gündüz saatleri boyunca aralıksız olarak mesai yapılan iş yerlerinde işlerin yürütülmesi için personeller geceleri de görev alır. Gece müdürü, gece saatleri boyunca çalışan ve özellikle turizm tesislerinde önemli görev ve sorumlulukları bulunan bir meslek grubudur. Bu doğrultuda gece müdürü iş ilanları da turizmin gelişme gösterdiği il ve ilçelerde öne çıkar. Çalışılacak işyerine bağlı olarak farklı özelliklere sahip olmayı gerektiren gece müdürü iş ilanlarında adaylarda aranan özellikler ve iş tanımı ile ilgili bilgiler yer alır. Adaylar aynı zamanda ilanlarla ilgili sorularını firmalara yöneltme şansı da bulur. Sen de güncel gece müdürü iş ilanlarını incelemenin ardından ilana uygunluk gösterdiğini düşünüyorsan gece müdürü iş ilanlarına başvuru yaparak gece müdürü olarak çalışma fırsatını yakalayabilirsin.

Gece Müdürü Ne İş Yapar?


 

Gece müdürünün iş tanımı, işveren firmanın istek ve beklentileri doğrultusunda farklılık gösterir ve gece müdürü arayanlar tarafından belirlenir. Gece müdürleri bağlı oldukları işyerinin gündüz mesaisi bitiminde görev alırlar ve gece operasyonlarını yönetirler. Gece müdürlerinin:

  • İşyerinin gece alacağı kararları almak ve işleyişin yönetilmesini sağlamak,
  • Gece gelen soru ve talepleri değerlendirmek,
  • Gece boyunca çalışmaların disiplinini sağlamak ve ekibi yönetmek,
  • Gece yapılan etkinlikleri ve sabah kahvaltısının saat ve organizasyonunu takip etmek,
  • Otel içindeki güvenlik, yemek, malzeme talebi gibi konuların dikkatle takibini yapmak gibi görevleri bulunur.

Gece müdürlerinin görevleri işletmenin verdiği sorumluluklara bağlı olarak değişebilir. Müdürler bu maddelere ek olarak ödemeleri almak, ısıtma ve soğutma sisteminin takibi ve bazı birimleri kilitleme gibi görevlere sahip olabilir.

Gece Müdürü Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Gece müdürlerinin çalışma ortamı ve koşulları işyerine göre farklılaşabilir. Çalışma ortamı otel, pansiyon ve apart gibi işyerleri olan gece müdürleri, genelde kapalı ortamda çalışırlar. Müdürler müdür odasında veya otelin lobisinde kendilerine ait olan masa ve bilgisayarda işlerini yürütürler. Ancak gece müdürlerinin çalışma ortamı yapacağı işe bağlı olarak farklılık gösterir ve gece müdürü iş ilanlarında belirtilir. Gece müdürünün mutfak, etkinlik salonu, yemek salonu veya diğer alanlarda da görevleri olabilir. Çalışma koşulları olarak gece müdürleri gece saatlerinde çalışırlar ve bazı durumlarda ek mesai de yapabilirler. Müdürler çalışmaları boyunca bazı molalar verebilir veya haftada bir gün ya da yılın belli zamanlarında izin alabilirler. 

Gece müdürü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Gece müdürü iş ilanlarında adaylardan sağlamaları istenen bazı kriterler bulunur. Bu kriterler arasında adayların gece saatlerinde verimli çalışma yürütebilecek olması, ekip yönetme becerisinin bulunması, yabancı dil bilmesi ve turizm ile ilgili bölümlerden mezun olması gibi kriterler öne çıkar. Gece müdürü iş ilanlarında bazı durumlarda ikamet şartı ve erkek adaylar için askerlik tamamlama şartı gibi kriterler aranabilir. 

Gece müdürü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Gece müdürü iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. İlanları filtreleme ve sıralama özelliklerini kullanarak kendine uygun şekilde daraltabilirsin. Örneğin gece müdürü iş ilanları Antalya seçeneğine bakarak ilanların yoğunlaştığı Antalya iline odaklanabilirsin. Filtreleme seçenekleri arasında şirketin türü, ilan dili ve çalışma şekli gibi ilan özellikleri, sıralama seçenekleri arasında ise tarih ve önerilen bulunur.

Gece müdürü olarak çalışmak için ne yapmak gerekir?

Gece müdürü olarak çalışmak için ilanlarda belirtilen özellikleri sağlaman gerekir. Ardından belirtilen kriterleri sağladığın ilanlara başvuru yapabilirsin. Başvuru yaparken önemli hususlar arasında özgeçmiş ve ön yazının eksiksiz ve doğru olması bulunur. Bu işlemleri tamamlamanın ardından gece müdürü iş ilanları Ankara veya farklı illerdeki turizm tesislerinde gece müdürü olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsin. 

Gece müdürü iş ilanları hangi illerde yoğunlaşır?

Gece müdürü iş ilanları özellikle otel, pansiyon ve apart gibi işletmelerin yoğunlaştığı illerde bulunur. Bu iller turizm veya kongre gibi faaliyetlerin fazla olduğu kalabalık illerdir. Bu illerin başında, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Muğla ve Aydın gibi iller gelir. Diğer il ve ilçelerde de gece müdürü ihtiyacı bulunan tesislerde gece müdürü iş ilanları bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Gece Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Gece Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Gece Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Gece Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Gece Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Gece Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Gece Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Gece Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Gece Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.