Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
146

İdari İşler Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İdari İşler Müdürü cancel
BERGİZ İNŞAAT A.Ş.

İdari İşler Müdürü

BERGİZ İNŞAAT A.Ş.
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DELTAL OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.

İdari İşler Uzmanı

DELTAL OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Ulusal Elektronik Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş

İdari İşler Uzmanı

Ulusal Elektronik Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İdari işler müdürü iş tanımı nedir?

İdari işler müdürü birçok sektörde ve firmada idari işler departmanında aktif olarak çalışan kişilere verilen mesleki bir unvandır. İdari işler müdürü, hizmet edilen firmada yemek, ulaşım, güvenlik, temizlik gibi destek hizmetleri planlar ve yönetir. İdari işler müdürü, çalışılan firmanın işletilmesi gibi önemli süreçleri yöneten ve takip eden, bu srüreçlerin firmanın çalışma prensiplerine uygun olarak gerçekleşmesinde rol oynayan kişidir.

İdari işler müdürü pozisyonu için adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İdari işler müdürü iş ilanlarında çalışılan firmaya göre adaylardan istenen kriterler farklılık gösterir. Kimya sektöründe açılan bir idari işler müdürü ilanındaki aday kriterleri ile gıda sektöründe açılan bir idari işler müdürü iş ilanı farklılık gösterebilir. İdari işler müdürü iş ilanlarına başvurman için Microsoft Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabilmen, takım çalışmasına yatkın olman, yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin güçlü olması ve empati kurabilmen istenen kriterlerden bazılarıdır. Bununla birlikte analitik düşünebilmen, çözüm odaklı olman, detayları görebilmen, iş takibi ve raporlama konusunda dikkatli olman, prosedür hazırlaman, uygulama ve güncelleme konusunda deneyimli olman ve firmanın uluslararası ilişkilerine göre yabancı dil bilgisine sahip olman gerekir

İdari işler müdürü için hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

İdari işler müdürü iş ilanları birçok sektör ve firmada açılan pozisyonlardan bir tanesidir. İdari işler müdürü, kamu şirketlerinde ya da özel şirketlerde firma çalışmalarını kurum politikasına uygun gerçekleştiren idari bölümünün hizmetlerinden sorumlu olan kişidir. Kamu kurumu ve özel sektörde yer alan birçok kurumda idari işler müdürü istihdam edilir. Medya sektörü, gıda sektörü, elektrik & elektronik sektörü, sağlık sektörü, kimya sektörü ve inşaat sektörü bu sektörlerden sadece bazılarıdır. Aynı zamanda savunma sanayi sektöründe de idari işler departmanına yer verilir.

İdari işler müdürü iş ilanları hangi şehirlerde var?

Birçok şehirde idari işler müdürü pozisyonunda verilen iş ilanları bulunur. Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul gibi şehirlerin yanı sıra Muğla, Balıkesir, Sakarya gibi şehirlerde de idari işler müdürü pozisyonunda iş ilanları bulunur. Bu şehirleri detaylı incelemek ve ilanlar hakkında bilgi sahibi olmak için kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin. Aynı zamanda sayfa üzerinden idari işler müdürü alımı yapan sektörleri ve firmaları görüntüleyebilirsin.