161

İdari İşler Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İdari İşler Müdürü cancel
Memorial Sağlık Grubu
İdari Hizmetler Müdürü
Memorial Sağlık Grubu
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Gizli Firma
İdari İşler Uzmanı
Gizli Firma
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Gürok
Mali ve İdari İşler Uzmanı
Gürok
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
MUDO
İdari İşler Uzmanı
MUDO
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İdari İşler Müdürü İş İlanları

İdari işler müdürü; kurum ve kuruluşların yönetilmesi, iş akışının sağlanması konusunda yönetici olarak görev alır. Türkiye'nin pek çok şehrinde idari işler müdürü iş ilanları yayınlanır. Firmaların yayınladığı ilgili pozisyon için olan ilanlara başvuru yapmak istiyorsan kariyer.net’i takip edebilirsin. Buradan güncel idari işler müdürü iş ilanları arasından seçim yaparak, sana en uygun olanını kolaylıkla bulabilirsin. İdari işler müdürleri, personelin yönetilmesinde de rol alır. Ayrıca şirketin alım-satım ve değerlendirme gibi departmanları ile de ilişkili olarak çalışır. Personel ve idari işler müdürü iş ilanları, genellikle tecrübeli, müdürlük yapabilecek alt yapıya sahip adaylara yönelik olarak yayınlanır. 

İdari İşler Müdürü Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İdari işler müdürü olarak çalışmak için, şirketin iş alanı üzerinde belli bir bilgi birikimine sahip olman gerekir. Aynı zamanda, yeterli iş deneyimine sahip olman da şarttır. Öte yandan yabancı dil bilgisi yeterliliği de senden talep edilebilir. İdari işler müdürü, genellikle üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olan kişiler arasından tercih edilir. Bu pozisyon için iş ilanları pek çok farklı şehir özelinde yayınlanır. Bu şehirlerden biri de İzmir’dir. Kendine özgü dinamikleri ve metropol yapısı ile pek çok farklı şirkete ev sahibi olan bu kentte çalışmak için idari işler müdürü iş ilanları İzmir kategorisinde yayınlananları değerlendirebilirsin. İdari işler müdürü, çoğu zaman personellerin yönetiminden de sorumlu olur. Bu nedenle oldukça girişken, sabırlı, iletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü olmaları beklenir. Aynı zamanda idari işler müdürünün problem çözme yeteneğine sahip ve iş bitirici özellikte olması da avantaj sağlar. Bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsan idari işler müdürü arayan firmalara kariyer.net’ten başvuruda bulunabilirsin. 

İdari İşler Müdürünün Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İdari işler müdürlerinin çalışma ortamları, genellikle şirketlerin merkez ofisleri ve burada faaliyet gösteren departmanlardır. Bu kişiler çoğunlukla kendilerine ait odalarda ve masa başında çalışır. Ofis ortamında çalışılan mesleklerden biri olan idari işler müdürlüğü görevini yapmak için belli bir iş deneyimine sahip olman şarttır. Kariyer.net’ten idari işler müdürü ilanları araştırması yaparak, bu alanda görev alman için sana en uygun olan işleri bulabilirsin. İdari işler müdürlerinin çalışma saatleri ve koşulları, çalışılan şirkete göre de farklılık gösterir. Müdürler, mesai saatleri boyunca kendi sorumluluğunda olan departmanların işleyişi ve iş takip süreçlerini gözlemler. Bu nedenle işin başında olman gereken süre, firmalara ve firmanın sektörüne göre değişir. İdari işler müdürü iş ilanları Türkiye genelinde pek çok farklı şehirde yayınlanır. Pek çok iş imkânına sahip olan başkentte yayınlanan seçeneklere ulaşmak istiyorsan idari işler müdürü iş ilanları Ankara özelinde araştırmalarını sürdürebilirsin. 

İdari İşler Müdürlüğü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Farklı firmalarda ve departmanlarda idari işler müdürü olarak görev alacak kişilerin, ilgili iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu alanda çalışabileceğin doğru işi bulmak için şu kriterlere göz atabilirsin:

  • İlanlara başvuru yaparken firmaların senden beklediği özelliklere sahip olduğundan emin olmalısın.
  • İlgili alanda diploma belgesi ya da yabancı dil yeterliliği sertifikası gibi belgelere sahip olman avantaj sağlar. 
  • Başvurmak istediğin idari işler müdürü iş ilanı hakkında öncesinde bir araştırma yapman işe kabul şansını artırabilir.
  • İdari işler müdürleri pek çok farklı sektörde çalışır. Başvuru yapacağın şirketin iş kolu hakkında bilgi sahibi olmalısın.
  • İdari işler müdürü olarak çalışmak istediğin şirketin sana sunacağı yan haklar, sigorta, yemekhane ve özel sağlık sigortası gibi hususların ilanda belirtilip belirtilmediğine de dikkat etmen gerekir.  

Tüm bu bilgiler ışığında, ilgili ilanlara başvuru yaparken en güncel olanlarına ulaşmak için kariyer.net’te idari işler müdürü iş ilanları yeni olanlarını filtreleyebilirsin. 

İdari işler müdürü iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

İdari işler müdürü arayanlar, Türkiye'nin pek çok farklı şehrinde çalışana ihtiyaç duyan firmalardır. Bu ilanlara, şirketlerin beklediği kriterleri taşıyan herkes başvuru yapabilir. Firmalar, idari işler müdürü olarak istihdam edilecek kişiden beklentilerini, kariyer.net’te yayınladıkları ilanların detayında açıklar. Genellikle iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olan kişiler ve sektör tecrübesi bulunan adaylar idari işler müdürü olarak görev alabilir. 

Kadın idari işler müdürü arayan firmalar var mıdır?

İdari işler müdürü iş ilanları hem kadın hem de erkek adaylara yönelik olarak yayınlanır. Kadın personel istihdam etmek isteyen şirketlerin ilanlarına ulaşmak için idari işler müdürü iş ilanları bayan özelinde aramalarını derinleştirerek ilgili ilanlara ulaşabilirsin. Firmanın beklentileri senin özelliklerin ile örtüşüyorsa ilgili şirkete özgeçmişini gönderebilirsin. 

İdari işler müdürlüğü pozisyonunun maaş aralığı nasıldır?

İdari işler müdürü maaşları, faaliyet gösterdiğin sektöre ve çalıştığın firmaya göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda senin niteliklerine ve görev alacağın pozisyona göre de ücretlendirmeler değişebilir. Müdür konumunda çalışan kişilerin toplam görev süresi ve tecrübeleri maaşların belirlenmesinde oldukça etkili olur. Sen de maaş kriteri senin beklentini karşılayacağını düşündüğün ilana kariyer.net’ten ulaşabilir, başvurunu tamamlayabilirsin.

İdari işler müdürünün çalışma şekilleri nasıldır?

Firmaların yönetim departmanında yer alan idari işler müdürleri genellikle tam zamanlı olarak istihdam edilir. Erkek ya da kadın personel arayan pek çok farklı firmanın çalışma şekilleri de değişik olabilir. İdari işler müdürü iş ilanları bay araştırması yaparak ilgilendiğin ilanların iş şartlarını inceleyebilirsin. Mesai saatleri ve çalışma biçimleri de şirketlere göre farklılık arz eder. Tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak yayınlanan ilanlara başvuruda bulunarak kariyerine devam edebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

İdari işler müdürü iş tanımı nedir?

İdari işler müdürü birçok sektörde ve firmada idari işler departmanında aktif olarak çalışan kişilere verilen mesleki bir unvandır. İdari işler müdürü, hizmet edilen firmada yemek, ulaşım, güvenlik, temizlik gibi destek hizmetleri planlar ve yönetir. İdari işler müdürü, çalışılan firmanın işletilmesi gibi önemli süreçleri yöneten ve takip eden, bu srüreçlerin firmanın çalışma prensiplerine uygun olarak gerçekleşmesinde rol oynayan kişidir.

İdari işler müdürü pozisyonu için adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İdari işler müdürü iş ilanlarında çalışılan firmaya göre adaylardan istenen kriterler farklılık gösterir. Kimya sektöründe açılan bir idari işler müdürü ilanındaki aday kriterleri ile gıda sektöründe açılan bir idari işler müdürü iş ilanı farklılık gösterebilir. İdari işler müdürü iş ilanlarına başvurman için Microsoft Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabilmen, takım çalışmasına yatkın olman, yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin güçlü olması ve empati kurabilmen istenen kriterlerden bazılarıdır. Bununla birlikte analitik düşünebilmen, çözüm odaklı olman, detayları görebilmen, iş takibi ve raporlama konusunda dikkatli olman, prosedür hazırlaman, uygulama ve güncelleme konusunda deneyimli olman ve firmanın uluslararası ilişkilerine göre yabancı dil bilgisine sahip olman gerekir

İdari işler müdürü için hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

İdari işler müdürü iş ilanları birçok sektör ve firmada açılan pozisyonlardan bir tanesidir. İdari işler müdürü, kamu şirketlerinde ya da özel şirketlerde firma çalışmalarını kurum politikasına uygun gerçekleştiren idari bölümünün hizmetlerinden sorumlu olan kişidir. Kamu kurumu ve özel sektörde yer alan birçok kurumda idari işler müdürü istihdam edilir. Medya sektörü, gıda sektörü, elektrik & elektronik sektörü, sağlık sektörü, kimya sektörü ve inşaat sektörü bu sektörlerden sadece bazılarıdır. Aynı zamanda savunma sanayi sektöründe de idari işler departmanına yer verilir.

İdari işler müdürü iş ilanları hangi şehirlerde var?

Birçok şehirde idari işler müdürü pozisyonunda verilen iş ilanları bulunur. Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul gibi şehirlerin yanı sıra Muğla, Balıkesir, Sakarya gibi şehirlerde de idari işler müdürü pozisyonunda iş ilanları bulunur. Bu şehirleri detaylı incelemek ve ilanlar hakkında bilgi sahibi olmak için kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin. Aynı zamanda sayfa üzerinden idari işler müdürü alımı yapan sektörleri ve firmaları görüntüleyebilirsin.

notifications İş Alarmı kur