Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
181

Servis Danışmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Servis Danışmanı cancel
Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş.
Servis Danışmanı
Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

VOSMER OTOMOTİV
Servis Danışmanı
VOSMER OTOMOTİV
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ENRİKO ALİBERTİ OTOMOBİLCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş.
Servis Danışmanı
ENRİKO ALİBERTİ OTOMOBİLCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Servis Danışmanı İş İlanları

Servis danışmanı iş ilanlarına başvurmanın birçok yolu vardır. kariyer.net üzerinden bu iş ilanlarına başvurmak oldukça kolay ve konforludur. İş arayanlar, kariyer.net’ten firmaların yayınladıkları aktif iş ilanlarını inceleyebilirler. kariyer.net üzerinden servis danışmanı iş ilanlarına rahatlıkla erişim sağladıktan sonra, filtreleme seçeneklerini kullanarak yaşadığın şehirde bulunan servis danışmanı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Arama sonucu elde ettiğin iş ilanlarından sana uygun olduğunu düşündüğün ilanları belirleyip iş başvurunu gerçekleştirebilirsin. Başvurunu yapmadan önce senin kriterlerinle  firmanın beklentilerini karşılaştırman senin yararına olacaktır. Bu sayede iş başvurusu yaptığın iş yerinden geri dönüş alman kolaylaşacak ve hızlanacaktır.

Servis Danışmanı Ne İş Yapar?

Servis danışmanı; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak müşteri ve servise en uygun gün ve saati belirleyerek randevu verir. Gerektiğinde aracı alıp istenilen yere teslim eder. Servise gelen müşterileri güler yüzle karşılayarak aracın servise kabulünü yapar. Yapılacak işlemler hakkında müşteriyi bilgilendirir. Onarımı tamamlanan araçları kontrol eder ve temizliğini yaptırır. Onarımla ilgili faturanın hazırlanmasını sağlar, müşteriyi muhasebe birimine davet eder ve kayıtlara göre araç bakım zamanı müşterinin servis hizmetleri hakkındaki düşüncelerini ve onarımla ilgili şikâyetlerini alır. Bu görevleri yerine getireceğini düşünüyorsan servis danışmanı iş ilanları İstanbul ve diğer illerde yayınlananlara başvurabilirsin.

Servis Danışmanı Hangi Sektörlerde İş Bulur?

Servis danışmanı olarak çalışmak isteyen adayların çalışma alanları oldukça geniştir.

  • Servis danışmanı olarak çalışmak isteyen bireyler, otomotiv sektöründe iş bulabilirler.
  • Gelen müşterilerle ilgilenmek, güler yüzlü olmak, müşterilerin taleplerini yerine getirmek ve siparişlerini özenle hazırlamak gibi işler yaparlar.
  • Aynı zamanda servis danışmaları beyaz eşya yetkili servislerinde de çalışabilirler.
  • Otomotiv mağazalarında da servis danışmanları iş imkânına sahiptir. 

Sen de servis danışmanı olarak çalışmak için gerekli şartları yerine getirebileceğini düşünüyorsan kariyer.net'teki servis danışmanı iş ilanları Ankara veya diğer iller özelinde filtreleme yapabilirsin. Uygun olduğunu düşündüğün iş ilanlarına başvuruda bulunarak iş sahibi olabilirsin.

Servis danışmanının çalışma saatleri nasıldır?

Servis danışmanlarının çalışma saatleri esnek olabilir. Servis danışmanları bulundukları sektördeki işverenler tarafından belirlenen saat aralıklarında çalışırlar. Çalışma saatleri firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bu sektörde parti-time veya tam zamanlı çalışma imkânına sahip olabilirsin. İstediğin çalışma şekline sahip iş ilanlarını güncel servis danışmanı iş ilanları kategorisinden inceleyebilirsin.

Servis danışmanında aranan özellikler nelerdir?

Servis  danışmanında aranılan birçok özellik vardır. Öncelikle servis danışmanının diksiyonu çok önemlidir. Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip olması beklenir. Servis danışmanlarının çözüm odaklı tavır sergilemesi oldukça önemlidir. Gelen müşterileri güler yüzle karşılamalı ve takım çalışmalarına uyum göstermelidir. Aranılan diğer nitelikleri öğrenmek için servis danışmanı arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını inceleyebilirsin.

Servis danışmanı iş ilanlarına başvururken hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Servis danışmanı olarak başvuru yapacak olan kişiler, okudukları okullara ve aldıkları belgelere uygun, kendi kriterleriyle uyuşan iş ilanlarına başvuruda bulunmalıdırlar. İlanlarda çalışma saatleri ve çalışma koşulları bulunmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, ilanın içeriğine ve detaylarına dikkat etmelidirler. Sen de daha fazla bilgi için kariyer.net’i ziyaret edebilirsin.

Servis danışmanına günümüzde ne kadar ihtiyaç vardır?

Günümüzde servis danışmanı iş imkânları her sektörde yer almakta ve servis danışmanına ihtiyaç duyulmaktadır. kariyer.net’teki ilan sayfası içerisinde yer alan ‘aradığın iş’ filtre kutusuna ‘servis danışmanı’ yazabilir ve yalnızca servis danışmanı ilanlarının yer aldığı ilan listesine ulaşabilirsin. İlan sayfasında yer alan çalışma türü filtrele menüsünü kullanarak çalışma şeklini seçebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Servis Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Servis Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Servis Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Servis Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Servis Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Servis Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Servis Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Servis Danışmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Servis Danışmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.