Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
40

Servis Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Servis Müdürü cancel
Van De Wiele İstanbul Tekstil Makineleri San.
Türkiye Servis Müdürü
Van De Wiele İstanbul Tekstil Makineleri San.
Gaziantep İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Sektöründe Lider Firma
Servis Müdürü
Sektöründe Lider Firma
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
18 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Servis Müdürü İş İlanları

Servis müdürü; birçok sektörde çalışma imkanı bulunan, firmaların servis hizmetlerinin organizasyonlarından ve müşteri ile iletişiminden sorumlu olan kişilerdir. Servis müdürleri; otomotiv, otel ya da makine gibi birçok sektörde çalışabilir. Servis müdürü olmak için ilgili departmanlarda tecrübe gerekir. Çalışmakta olduğun firmanın ürünlerinin bakım ve onarımları konusunda detaylı bilgi sahibi olman gerekir. Servis müdürleri; atölye kontrollerinin yapılması, servis hizmetlerinin takibinin yapılması ve müdüre raporlarının verilmesi gibi görevlerden sorumlu olur. Servis müdürünün bir diğer iş tanımına teknik servis müdürü iş ilanlarından ulaşabilirsin. Teknik servis müdürleri, ürünlerin kurulum, bakım ve onarımlarını takip eder ve olası aksaklıkların hızlı şekilde giderilmesini sağlar. Servis müdürü arayan firmalar, ilan detaylarında adaylarda aradığı kriterleri belirtir. İşverenlerin aradığı özelliklere uygun olduğunu düşünüyorsan kariyer.net’ten iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Servis Müdürleri Ne İş Yapar?

Servis müdürleri farklı sektörlerde çalışma imkanına sahiptirler. Bu pozisyonda çalışanların belirli görevleri bulunur.

  • Servis müdürleri, çalıştıkları firmalarda müşterilerle birebir iletişimde bulunur. 
  • Teknik şikayetlerin çözümünde yer alır. 
  • Kullanılan makinelerin ve ürünlerin bakım ve onarımlarını kontrol etmek ve gerekli eksiklerin maliyetleri göz önünde bulundurarak tamamlanmasını sağlamak gibi görevleri bulunur. 
  • Sektörde ve departmanda tecrübeli kişiler arasından seçilir. 
  • Müşteri şikayetlerinin veya atölyede oluşan durumlar, makine arızaları, malzeme eksikleri gibi tüm sistemin kontrolünü müdürlere raporlamak ve düzenin sağlanması da servis müdürünün görevleri arasındadır. 

Servis müdürü iş ilanları detaylarını incelerken adaylarda aranan kriterleri ve iş tanımlarını öğrenebilirsin.

Servis Müdürü Çalışma Koşulları ve Ortamı Nasıldır?

Servis müdürleri, görev tanımlarından dolayı genellikle firmaların atölyelerinde çalışırlar. Gerekli durumlarda sahada müşteriler ile görüşerek teknik şikayetler ve eksiklerin giderilmesini de sağlar. Servis müdürleri tecrübe sahibi kişilerden oluştuğu için çalışma koşulları kademeli olarak hem rahatlamakta hem de yönetim noktasına erişir. Servis müdürü çalışma saatleri bağlı bulunan firmanın mesai saatlerine ve iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Servis müdürleri tam zamanlı çalışma sistemi ile çalışırlar. Yoğunluk  durumuna göre firmalar servis müdürlerinin hafta sonu da çalışmasını bekleyebilir. Güncel servis müdürü iş ilanları detaylarında iş tanımlarıyla birlikte çalışma ortamı ve koşulları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsin. Firmaların adaylarda aradığı kriterleri öğrenerek başvurularını bu doğrultuda yapabilirsin. Kariyer.net’te ilanları filtreleyerek servis müdürü iş ilanları yeni yayınlanan seçenekleri görebilirsin.

Servis müdürü olmak için hangi eğitimi almak gerekir?

Servis müdürü olmak için belirli bir eğitim almış olma zorunluluğu yoktur. Bazı firmalar bu alanda eğitim şartı aramasa da bazıları ilanlarında lise veya üniversite mezuniyet şartı olduğunu belirtir. Çalışmak istediğin alana göre alman gereken eğitim seviyesi değişiklik gösterebilir. Elektrik elektronik alanında çalışmak istiyorsan Mühendislik Fakültesinden mezun olman avantaj sağlar. Turizm alanında servis müdürlüğü yapmak istiyorsan İşletme Bölümünden mezun olman gerekebilir. Kariyer.net’ten iş ilanlarını inceleyerek deneyim ya da eğitimine uygun seçeneklere ulaşıp başvurunu birkaç basit adımda gerçekleştirebilirsin.

Servis müdürü ne kadar maaş alır?

Servis müdürleri, çalıştıkları firmaların politikalarına ve çalışma saatlerine göre maaş alırlar. Servis müdürlerinin maaşları eğitim, tecrübe ve kariyerde boyunca edinilen donanımlara göre değişiklik gösterir. Ortalama servis müdürü maaşları hakkında bilgileri servis müdür iş ilanları detaylarında bulabilirsin.

Servis müdürü işe alımı var mıdır?

Servis müdürü işe alımları, nüfusu yüksek şehirlerde daha yaygındır fakat Türkiye’nin birçok ilinde servis müdürü işe alımları yapılır. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde servis müdürü olarak çalışma imkanı daha yüksektir. Bu şehirlerde otomotiv firmalarında veya otellerde çalışma şansı bulabilirsin. Servis müdürü olmak istiyorsan ve bu sektörde tecrüben varsa kariyer.net’ten başvurunu yapabilirsin.

Servis müdürü olmak için tecrübe gerekir mi?

Servis müdürü olmak için üniversite eğitimi her firmada şart olmasa da tecrübe sahibi olmak gerekir. Çalıştığın firmalarda atölye kontrolleri, müşteri kontrolleri ve makine bakım onarımları gibi konularla ilgilendiğin için sektörde belli bir süre tecrübe kazanmış olman gerekir. Firmalar adaylarda aradığı kriterleri iş ilanları detaylarında belirtir. Bu detayları inceleyerek başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Servis Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Servis Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Servis Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Servis Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Servis Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Servis Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Servis Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Servis Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Servis Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.