412

İstanbul(Avr.) Yönetici Asistanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yönetici Asistanı cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Gizli Firma
Yönetici Asistanı
Gizli Firma
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
FİDETAY BİLİŞİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Yönetici Asistanı
FİDETAY BİLİŞİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
ECO ETIKET BASIM AMBALAJ SANAYI TICARET A.Ş
Yönetici Asistanı
ECO ETIKET BASIM AMBALAJ SANAYI TICARET A.Ş
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

M

Yönetici Asistanı
Marketing MB
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
13 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Yönetici Asistanı İş İlanları

Türkiye’nin metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’un Avrupa Yakası, oldukça fazla imkana sahip olması ile birlikte pek çok insanın talep ettiği bir yer olur. Birçok sektörün sürekli olarak gelişme gösterdiği İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet sektörü, sanayi sektörü, eğitim ve sağlık sektörü oldukça gelişmiş durumda. Kalabalık nüfusu ile dikkat çeken Avrupa Yakası’nda çalışmayı düşünenler için İstanbul Avrupa yönetici asistanı iş ilanlarıaraştırabilir ve senin için uygun olan ilanlara başvurunu tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin. Gelişen ticaret sektörüyle birlikte burada bulunan birçok şirkette, holding şirketlerde yönetici asistanı olarak çalışma imkanı bulabilirsin. Yayınlanan iş ilanlarında belirtilen kriterlere uyum sağlıyorsan meslekte kendine yer edinebilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Yönetici Asistanı İş Olanakları

olanağı bulabilirsin. Bu alanda gerekli olan mesleki becerilere sahip olduğunu düşünüyorsan, yayınlanan iş ilanlarını niteliklerin doğrultusunda değerlendirebilirsin. Ticaret şirketlerinde, madencilik şirketlerinde, holdinglerde, mühendislik şirketlerinde düzey yönetici asistanı olarak çalışma olanağı bulabilirsin. Yönetici asistanı çalıştığı şirkete bağlı olarak, yöneticinin toplantılarını organize ederek, günlük çalışma programlarını oluşturur. Gelen çağrılarını cevaplayarak, gerekli planlamaları hazırlar. Ofis malzemelerinin stok takibini gerçekleştirerek, gerekli olan malzeme listelerinin, ofisin günlük işleyişinin eksiksiz olarak ilerlemesini sağlar. Kariyer.net’ten İstanbul Avrupa Yakası yönetici asistanı iş ilanlarına ulaşarak farklı firmaların yayınladığı iş ilanlarına ulaşabilir ve başvurularını tamamlayabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Yönetici Asistanı İş İlanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan firmalarda yönetici asistanı olarak çalışmayı düşünenler için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunur.

  • Avrupa Yakası’nda bulunan holding veya şirketlerde yönetici asistanı olarak çalışmayı düşünüyorsan bu alana dair tecrübelerini göz önünde bulundurmalısın.
  • İstanbul Avrupa yönetici asistanı arayanların yayınladığı iş ilanlarında, mesleki yeterlilik gibi kriterlerin yanı sıra, seyahat kriterini inceleyebilirsin. Bu pozisyonda çoğu zaman seyahat edebilme koşulu aranır. 
  • Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olanağı bulabileceğin bu meslekte, çalışma koşullarını istediğin gibi filtreleyebilir ve sana uygun olan iş ilanlarını inceleyerek değerlendirebilirsin.

Yönetici asistanı nasıl olunur?

Farklı sektörlerin bünyesinde hizmet veren şirketlerde yönetici asistanı olarak çalışmayı düşünüyorsan bu alanda tecrübe sahibi olman beklenir. Yönetici asistanı olarak Avrupa Yakası’nda çalışmak istediğin şirketlere başvurunu tamamlayabilirsin. Üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren büro yönetimi ve sekreterlik önlisans bölümlerinden mezun olduysan ve bu alanda tecrübeye sahipsen çalışmak istediğin güncel İstanbul Avrupa yönetici asistanı iş ilanları yayınlayan firmalara başvurunu ileterek kendine yer edinebilirsin.

Yönetici asistanının sahip olması gereken özellikler nelerdir?

Yönetici asistanı iş ilanlarına başvuru yaparken senden bir takım özelliklere sahip olman beklenir. Çalıştığı kuruma bağlı olarak yönetici asistanının insan ilişkilerinde başarılı olması beklenirken, aynı zamanda takım çalışmasında başarılı ve disiplinli, çalışma koşullarına uyum sağlayabilen bir yapıda olması da beklenir. Yönetici asistanı iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası için yayınlananları kariyer.net üzerinden inceleyebilirsin.

Yönetici asistanı ne iş yapar?

Yönetici asistanı olarak Avrupa Yakası’nda bulunan şirketlerde çalışmak için burada bulunan şirketleri araştırabilirsin. Bu şirketlerde çalışan yönetici asistanı, büro yönetim prosedürlerine hakim olarak görevlerini sorunsuz bir şekilde bitirmeleri için çalışmalarını sürdürür. Aynı zamanda yönetimle çalışanlar arasındaki dengeyi sağlayarak iletişimi oluşturur. İdari işlerin raporlanmasını sağlayarak üst yönetime bildirir.

Yönetici asistanı olarak İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışmak için yayınlanan iş ilanları nelerdir?

Avrupa Yakası’nda bulunan holdinglerde yönetici asistanı olarak tam zamanlı çalışma imkanı bulabileceğin gibi, hukuk bürolarında veya mühendislik şirketlerinde de yönetici asistanı olarak çalışabilirsin. Burada bulunan inşaat firmalarında, lojistik firmalarında yönetici asistanı olarak kendine yer edinebilirsin. En yeni ilanlardan anında haberdar olmak için kariyer.net’in alarm özelliğini açabilir, böylece ilk başvuranlardan olabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.)'da yönetici asistanı hangi alanlarda çalışabilir?

İstanbul Avrupa çok sayıda firmanın yönetici asistanı iş olanakları bulunuyor. Bu bakımdan yönetici asitanı adayları için birçok sektörde iş olanakları oluyor. Bu alanda kariyerin planın varsa eğitim ve mesleki tecrübelerine göre sana uygun sektörlerde iş arayabilirsin. Özel şirketler, sosyal güvenlik kurumları, hukuk büroları, finans sektörü gibi çok sayıda kurum ve alandan iş olanakları bulunuyor. Kariyer.net üzerinden cv hazırlayarak sana uygun sektörleri seçebilir iş arayışına hemen başlayabilirsin.

İstanbul(Avr.)'da yönetici asistanının görev ve sorumlulukları nelerdir?

Yönetici asistanlarının şirket iş çalışma düzenine göre belirli görevleri bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticinin belirlediği sorumlukları yerine getiren yönetici asistanlarının iş tanımı bu şekilde belirleniyor. Yönetici asistanlarının görev ve sorumlulukları arasında toplantı ve organizasyonları düzenlemek, yönetici randevu planı oluşturmak, toplantı notları tutmak ve raporlama yapmak, mail, telefon bildirimlerini yönlendirmek gibi işler yer almaktadır. Sende kariyer.net üzerinden yönetici asistanı ilanlarını inceleyerek istenilen görev ve sorumluklar hakkında bilgi alabilirsin.

İstanbul(Avr.)'da yönetici asistanı nasıl olunur?

Yönetici asistanı olmak için genel bir eğitim şartı bulunmamaktadır. Ancak adalaylardan en az lise mezuniyeti şartı aranabiliyor. Bunun yanı sıra iki yıllık büro yönetimi ve sekreterlik ön lisans mezunu adaylar yönetici asistanı olarak çalışabilirler. Ayrıca bu alanda bir kariyer hedefin varsa çeşitli kurumların verdiği eğitimle sertifika programlarına katılabilirsin. Bilgisyar kullanımı, MS office programlarına hakimiyet, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gibi niteliklerde adaylar da bulunuması gereken özellikler arasında yer alıyor.

İstanbul(Avr.)'da yönetici asistanı pozisyonunda lise mezunları çalışabilir mi?

Yönetici asistanı pozisyonunda çalışmak için herhangi bir eğitim zorunluluğu bulunmamaktır. Firmaların kendi belirlediği işe alım süreçlerine göre adaylarda eğitim veya sertifika kriteleri aranabiliyor. Bazı firmalara lise mezunu adayları işe alım sürecine dail ediyor. Yönetici asistanı olmak için lise diplomasının yanı sıra bazı bilgisayar programları bilgisi gerekmektedir. Sende bu pozisyonda iş ararken mezun olduğun okul, eğitim durumu gibi bilgileri cvne ekleyebilirsini. İş tecrübelerini, varsa sertifiklarını ve kullanabildiğin bilgisyara ve ofis ekipmanları özgemişine ekleyebilirsin. Adaylarda aranan eğitim ve diğer niteliklere kariyer.net üzerinde yer alan ilan ayrıntılarından ulaşabilirsin.

notifications İş Alarmı kur