keyboard_arrow_down
207

Aşçıbaşı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Aşçıbaşı cancel
Tan Oto Ltd. Şti

Aşçı

Tan Oto Ltd. Şti
Ankara
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektöründe Öncü Firma

Aşçı

Sektöründe Öncü Firma
Ankara
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Aşçıbaşı İş İlanları

Aşçıbaşı, görev tanımı itibariyle, mutfak ekibinin organizasyonunu gerçekleştiren, uzmanlıklarına göre aşçıları görevlendiren, mutfaktaki zaman yönetimi sağlayan, satın alınan ürünlerin kalitelerini kontrol eden,  ziyafet müdürü ile birlikte menüyü planlayan, mutfak araç gereçlerinin kontrollerini yapan, gerekli durumlarda yenileyen veya onaran, mutfak ekibinin izin zamanlarını organize eden, mutfak personelinin sağlık kontrol zamanlarını takip eden ve gerçekleşmesini sağlayan, mutfağın verimli şekilde işlemesinden sorumlu olan kişidir. Yani kısacası, ‘’aşçıbaşı, mutfaktaki her şeyden sorumludur’’ diyebiliriz. Aşçıbaşının bir diğer tanımı ise mutfak şefidir. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, mutfak şefi iş ilanlarını inceleyerek başvuru yaparlar.

Executive chef iş ilanları veren kurumlar hangileridir?

Aşçıbaşı arayan firmalar, genellikle çok sayıda kişinin çalıştığı firmalardır. Bu tip firmalarda, yemekler dışarıdan söylenmek yerine, aşçıbaşı ve mutfak ekibi tarafından pişirilir. Aşçıbaşı arayan oteller, çalışacağı mutfak ekibinin büyüklüğünü, otelin misafir kapasitesine göre belirlerler. Bazı otellerin mutfaklarında 20-25 kişilik mutfak ekipleri varken, bazılarında 2-3 kişi olabilir. Bazı oteller ise, mutfak ekibindeki çalışan sayısını sezonda artırıp, diğer sezonlarda düşürebilirler. Aşçıbaşı elemanı arayan firmalar, genellikle çeşitli kariyer siteleri aracılığıyla iş ilanı yayınlarlar. Kariyer.net aşçıbaşı iş ilanları başlığı altında, çalışmak istediğiniz şehir, net maaş aralığı, firma özellikleri, pozisyon gibi pek çok kriterde filtreleme yöntemleri kullanarak arama yapabilir, aradığınız iş ilanına kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da çalışmak isteyen kişiler, genellikle oturdukları yakaya göre iş ilanı aramaktadırlar. Bunun nedeni trafikte ve yolda zaman kaybetmeden iş yerlerine ulaşmak istiyor olmalarıdır. Örneğin, Avrupa yakasında oturan bir aday, aşçıbaşı iş ilanları İstanbul Avrupa yakası olarak iş araması yaparken, Anadolu yakasındaki adaylar, Anadolu yakası için arama yaparlar. Farklı yakada çalışma, genellikle ikinci tercih olarak düşünülür.

Siz de ‘’İş arıyorum’’ diyosanız, Kariyer.net iş ilanları sayfasına göz atabilir, çalışmak istediğiniz kriterlerde filtreleme yaparak, aradığınız ilanlara kolayca ulaşabilirsiniz.